درباره ما

اجازه بدید خودمو معرفی کنم

مدیریتو یک استارت آپ تخصصی در زمینه مدیریت ساختمان در شهر تهران است. با استفاده از مدیریتو، مدیریت ساختمان یا مجتمع خود را به شکل حقوقی به ما بسپارید و از توانایی تیم متخصص ساختمانی بهره مند شوید. ما آماده هستیم به ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری خدمات یکپارچه مدیریتی ارائه نماییم. بسته به نیاز شما امکان پیاده سازی سیستم های متنوع مدیریتی متناسب با ساختمان شما وجود دارد. مدیر اعزامی ساختمان شما می تواند تمام وقت یا پاره وقت نیازهای ساختمان شما را تامین کند. اما این تمام خدمات مدیریتو نیست. ما علاوه بر مدیریت به پشتوانه توانایی های پرسنل و شرکای کاری خود می توانیم تمامی فعالیت های اجرایی ساختمان شما شامل نظافت مشاعات، سرویس و نگهداری تاسیسات و آسانسور، راهبری فضای سبز و تامین نیروهای آموزش دیده نگهبانی و لابی من را نیز با قیمتی مناسب و کیفیتی ممتاز انجام دهیم. به شکل بسته های یکپارچه بوده تا نهایت هماهنگی و کیفیت را برای بهره برداران یک ساختمان به ارمغان آورد.

پیام مدیریتو

با گسترش شهرنشینی و ساخت مجتمع های مسکونی، اداری و تجاری سبک زندگی مردم دستخوش تغییرات اساسی گردیده است. زندگی جمعی و سکونت در آپارتمان ها، شیوه های ارتباطی با همسایه ها را متحول کرده. با این حال بروز این تغییرات به دلیل نبود زیرساخت های مناسب فرهنگی با مشکلاتی نیز همراه می باشد. ساکنین یک آپارتمان با فرهنگ های مختلف، در تعامل با یکدیگر همواره با مشکلاتی رو به رو هستند. شهروندان کمی از قوانین آپارتمان نشینی مطلع می باشند و همواره تفسیر از قانون متناسب با منافع هر شخص صورت می گیرد. در چنین شرایطی مدیران سنتی ساختمان که فاقد اطلاعات کافی در حوزه مهندسی ساختمان و قوانین حقوقی هستند، کارآمدی کافی را نداشته و بر پیچیده تر شدن روابط بین ساکنین می افزایند. به تازگی نرم افزارهای متفاوتی جهت مدیریت ساختمان طراحی و به بازار عرضه شده است. با این حال این سوال همچنان مطرح خواهد بود که پیاده سازی سیستم مدیریتی و استفاده از یک نرم افزار توسط چه شخص یا نهادی به انجام خواهد رسید؟ مدیران سنتی در عمل قادر به انجام این سطح از خدمات نخواهند بود و یک نرم افزار نمی تواند مشکالت ساختمان را برطرف نماید. مدیریت و نگهداری ساختمان نیز مانند هر تخصص دیگر نیازمند دانش و تجربه است. مدیریتو مجموعه ای تخصصی در زمینه مدیریت و راهبری ساختمان ها است.

ارزش های محوری

1

کیفیت، عنصر اصلی رضایتمندی
مشتریان و سرلوحه کار ماست.

2

رعایت قوانین ملی و استانداردهای
بین المللی در اجرای تمامی پروژه ها

3

زمانبندی و انجام به موقع کارها

4

پایبندی به اصول اخلاق
حرفه ای و شرافت کاری

5

ارائه خدمات مشاوره ای صادقانه و
مستند به منظور ارتقاء آگاهی مشتریان

6

ارتباط موثر و مستمر با مشتریان
به عنوان سرمایه های اصلی شرکت

چشم انداز و ماموریت ما

با تلاش و پشتکار اعضای تیم و پرسنل اجرایی مدیریتو می خواهیم ساختار مدیریت آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی، اداری و تجاری را در ایران متحول نماییم. همگام با استانداردها و علوم روز جهانی، ساختمان ها را مدیریت و راهبری می کنیم و با این کار بر توسعه پایدار و حفظ منابع ملی تاکید خواهیم داشت.

ما با نگهداری و راهبری صحیح ساختمان ها عمر مفید آن ها را افزایش می دهیم. ساکنین و بهره‌برداران ساختمان ها را همراهی می نماییم تا آسایش بیشتری داشته باشند.

ما رفاه را حق تمامی آپارتمان نشین ها می دانیم و با برنامه ریزی و نظارت های مستمر خرابی و آسیب به تجهیزات و تاسیسات ساختمان ها را به حداقل خواهیم رساند.

ما بر فرهنگ و هویت هر بنا نگاه ویژه ای داریم و از شروع کار با تهیه بسته های آموزشی، برگزاری دوره های آموزشی و فعالیت های اجتماعی شهروندان را با قوانین آپارتمان نشینی آشنا می سازیم و سطح فرهنگ در آپارتمان ها را بالا خواهیم برد.